Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Σπα & Ευεξία Μασάζ | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Μαρίλια.
Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Capela Sao Jose που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 9 λεπτών με τα πόδια.
Για περισσότερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, έχει στεγνωτήρα μαλλιών και μπουρνούζια.
Το διαμέρισμα Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger 50 τ.μ. Διαθέτει συσκευές κουζίνας, όπως παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για τους επισκέπτες που προτιμούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους. Σ' αυτό το διαμέρισμα οι επισκέπτες έχουν στη διάθεσή τους μικρή κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Igreja Matriz de Santo Antonio1,9 χλμ.
- Capela Nossa Senhora Aparecida1,4 χλμ.
- Capela Nossa Senhora de Lourdes1,8 χλμ.
- Capela Sao Vicente1,9 χλμ.
- Comunhao Espirita de Marilia750 μ.
- Paroquia Nossa Senhora do Perpetuo Socorro200 μ.
- Nucleo Espirita Paz e Amor2,1 χλμ.
- Centro Universitario Euripides de Marilia2,1 χλμ.
- Paroquia Santo Antonio2,1 χλμ.
- Unimar1,9 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Μαρίλια Αεροδρόμιο8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Μασάζ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Φύλαξη παιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger;
Θα χρειαστείτε 30 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger αποτελεί 32$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Apartmentforstay 20 Em Marilia Tanger μπορούν να φέρουν κατοικίδια.